Hakkımda

Mustafa SARICA

Web Tasarım ve SEO Uzmanı

Mustafa Sarıca Kimdir?

Yaklaşık olarak 10+ yıldır Web Tasarım, Dijital Pazarlama ve SEO alanlarında hizmet vermekteyim. Şu an çok sevdiğim şehir olan Samsun’da yaşamaktayım. Dijital dünyanın insan yaşamı ve iş hayatına olan etkisi gün geçtikçe artmaktadır. Değişen ve gelişen dünya düzenine adapte olmak, günümüz gelişmelerini takip etmek her geçen gün önem kazanmaktadır. Bu alanda özellikle hem kendi tecrübemi yükseltmek, hem de beni tercih eden müşterilerime profesyonel bir hizmet sunabilmek için birçok farklı eğitim ve seminer vasıtasıyla bilgi birikimimi katlayarak ilerledim.

İşletmesini veya herhangi bir projesini dijital dünyaya adapte etmek isteyen müşterilerime özgün ve profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyim. Bu sizin, hangi sektörde olursanız olun, tek olabilmenize olanak sağlıyor.

Her çalışmada işin daha iyi ilerleyebilmesi için özellikle müşterilerimle sürekli iletişim halinde kalıyor, fikirlerini ve beklentilerini karşılamak için çaba gösteriyorum. Ayrıca iş sonrasında da destek olmaya devam ediyorum. Bu sayede ortaya daha sağlıklı bir iş çıkmasının önünü açmış oluyorum.

Yürüttüğüm projelerde hedeflerim;

  • Markanızın farklı ve özgün olmasını sağlamak
  • Projelerimizde hazır ürünlerden farklı olarak kişiye özel yaptığımız özgün tasarımlar sunmak
  • Yenilikçi olmak
  • Müşterilerimizle iletişim halinde olmak, erişilebilir olmak
  • Eğitim: Projemiz sonlandığında müşterilerimize sunduğumuz eğitimle birlikte kendi web sayfalarını konforlu bir şekilde kullanabilecek donanıma sahip olmalarını sağlamak
  • Dinamik çözümler üretmek
  • Hedef birliği oluşturabilmek

Vizyonumuz

Yürüttüğüm çalışmalarda yenilikçi, yaratıcı ve güvenilir olmayı, en iyi ürünü ve hizmeti sunarak insanların hayatında fark yaratmayı amaçlamaktayım.

Misyonumuz

Projelerimizi yenilikçi fikirlerle destekleyerek ürünlerimizden mutlu ve memnun müşteri ağı oluşturabilmek.
Türkiye’nin ve dünyanın farklı ülkelerinden yürüttüğüm projeler ile hizmet ağımı daha geniş alanlara ulaştırmaktayım. Şu anda da bir markanın insanlar tarafından aranan ve bilinen bir konumda olması için dijital platformda gerekli tüm çalışmaları ve projeleri yürütebilmekteyim
Üzerinde çalıştığım her işte oldukça titiz olduğumu bilmenizi isterim. Kendi işlerimi yaparken ki verdiğim emeğin ve dikkatin kat ve katını mutlu ve memnun müşteriler yaratmak için onların işlerine yansıtmaktayım. Bu sayede arkamda 10+ yılda onlarca mutlu ve memnun müşteri izleri bırakabildim. İşlerinizi hakkıyla yerine getireceğimden şüpheniz olmasın.

WhatsappTelefon