Özel Web Tasarım

Özel Web tasarımı; kullanıcı odaklı olmalı ve onların ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Gereksiz ve kafa karıştırıcı resimler ve yazılar olmadan kullanıcıya bilmek istediğini hızlı bir şekilde söylemelidir. Web sitesi tasarımınızdaki menülerin anlaşılır, tutarlı ve kolay kullanımlı olduğu zaman, web sitenizdeki ziyaretçilerinizle olumlu bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır.

%100 Mobil Uyumlu

Hızlı ve Güvenli

Tam Yönetilebilir

SEO Uyumlu Kodlama

Özel Tasarım

Kullanıcı Deneyimi

Neler Yapıyor, Nasıl Başlıyoruz?

Markanızı Yakından Tanıyoruz
Her markanın farklı bir kimliği olduğunun bilinciyle, ilk iş olarak markanıza dışardan bakıyoruz. Markanızın doğasını tanıyor, nasıl göründüğünü gözlemliyoruz. En iyi yönlerini öğreniyor ve hangi şekilde bu yönlerini öne çıkaracağımızı analiz ediyoruz. Markanın dijital dünyada nasıl bir görünüme sahip olması gerektiğine karar veriyoruz.

Kişi, Marka veya Kuruma Özgün Site Tasarımını Hazırlıyoruz
Markanızın kimliğini, özgün bir tasarımla oluşturmak sadece görevimiz değil aynı zamanda bizim tutkumuzdur. Farklı markaların hikayelerini dijital dünyada tanıtmak için tüm uzmanlığımızla çalışıyor, gelişime olan inancımızla dijital dünyada güçlü adımlar atılması için doğru altyapıyı hazırlıyoruz. Markanızın kullandığı sloganlar, kurumsal renkleriniz, kullanıcılar için en doğru tasarım gibi pazarlama ögelerini web sitesinizde bir bütün halinde sergiliyoruz

Kullanıcı Odaklı Site (UX Design) Yapımı

Markanın hedef kitlesindeki kullanıcıların alışkanlıklarını analiz ediyor, bu alışkanlıklarına uygun web sitesini tasarlıyoruz. Tüm internet kullanıcıları için geçerli olan verilere göre geliştirmeler yapıyoruz. Bu geliştirmeler aynı zamanda SEO çalışmaları için de oldukça değerlidir. Kullanıcıların bir web sitesinde aradığı değerler:

  • Web sitesinin hızlı açılması ve sayfalar arası geçişlerin hızlı olması
  • Gereksiz sağdan soldan açılan sayfalardan (pop-up)’lardan arınmış olması
  • Site içerisindeki linklerinin sorunsuz çalışması
  • Tüm görsellerin alakalı ve olması gerektiği yerde bulunması
  • İletişim formları, harita gibi uygulamaların sorunsuz çalışması

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda sorunsuz sağlıklı çalışan (Responsive) web sitelerini tasarlamak için en yaygın yöntemlerden ikisi; duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımlarda, web site içeriği ekran boyutuna bağlı olarak dinamik şekillerde hareket eder. Uyarlamalı tasarımlarda ise web sitesi içeriği, genel ekran boyutlarıyla eşleşen boyutlarda sabit kalır. Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlı bir düzenin korunması, kullanıcının güvenini ve katılımını sağlamak için çok önemlidir.

Web siteleri ile ziyaretçilere, marka, ürünler veya hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi verme platformuna sahip oluruz. Ürünleri, hizmetleri, hikayesi, stratejileri ve kampanyalarıyla ilgili markanın tüm ayrıntılarını web sitesi üzerinden kullanıcılara gösterebiliriz. Ürünlerimizle veya hizmetlerimizle ilgilenen kişilerin artık ofislerimize, dükkanlarımıza, mağazalarımıza kadar gelmesine gerek kalmıyor. Nerede olurlarsa olsunlar, ihtiyaç duydukları anda web sitesini ziyaret edip bilgi edinebiliyorlar. Site ziyaretçilerinin markayı tanıyabilmesi ve dijital ortamda kurduğu iletişimi gerçek dünyaya taşıması için markanın kimliğini tam anlamıyla yansıtan bir yapıda, kaliteli bir web sitesi tasarımı gereklidir.
Biz de bu işin uzmanları olarak markanıza özgün web sitesini tasarlamanın garantisini veriyoruz.

Özel Web Tasarımın SEO’ya Etkisi Var mı?

Profesyonel bir ekip tarafından oluşturulmuş özel tasarım web sitesi kuşkusuz daha etkindir. Tasarım ve yazılım tek bir ekip tarafından geliştirildiği için hedeflenen optimizasyonlar ve düzenlemeler kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Google gibi popüler arama motorları web sitelerinin tasarımlarından çok optimizasyon ve içerik değerlendirmesine önem verir. Özel tasarımların başarılı olabilmesi için kullanımı kolay, amaca uygun ve güncel SEO kriterlerine göre hazırlanmış olmalıdır. Aksi takdirde sırf özel tasarım olduğu için Google tarafından bir sıralamalarda farklı bir muamele görmez.

Web sitesi tasarımı ile markanızın dijital iletişimini, kurumsal kimliğini ve yapılacak tüm dijital reklam çalışmalarını sağlıklı bir altyapıya oturtuyoruz. Uzmanlarla çalışmak ve dijital platformlarda güçlü adımlarla bulunmak sizin elinizde.

Özel Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım Nedir ?

Web Sitesi; Sizi ve hizmetinizi tanıdan, Arama motorlarındaki kimliğinizdir.  Web tasarım; görsel ve içeriklerin dijital ortamda grafiksel olarak bir araya getirilmesiyle yapılan çalışmadır.

Özel Web Tasarımın Nedir ?

Hazır tasarımlı tema ya da şablona sahip web siteleri, farklı kategorilerde yer alır. Aynı kategoride hizmet veren her kurum yada kuruluş, aynı özellikteki temayı kullanabilir. Dolayısıyla bu web siteleri arasında, tasarım ve yazılım açısından pekte bir fark yoktur. Fark ise site içerisindeki bir kaç materyaldir. Özel tasarım web sitelerinde ise durum farklıdır. Tema yapısı baştan aşağıya dizayn edilmiştir ve bir tasarım ve kodlama olarak benzeri yoktur. Tasarım her sektördeki kurum ve kuruluşlara özel olarak hazırlanmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Bir kurumun yada kuruluşun kurumsal kimliğine uygun olarak dizayn edilmiş web sitesi, o kurumun kurumsal kimliğinin dijital dünyaya açıldığı bir penceredir. Kurumsal kimliğene göre hazırlanmış bir web tasarım, firmaların imajlarına uygun olarak prestijli bir biçimde yansıtılmasını sağlar.

Web tasarım ne iş yapar?

Uzman Bir Web Tasarımcısı Ne İş Yapar; kurguladığı tasarım fikirlerini estetiksel bir biçimde, belirlediği hedef doğrultusunda, daha önceden belirtilen ilkeler tarafından yönlendirildiği, biçimlendirilen ve tasarımın yazılımla birleştiği işlemler bütünüdür. Tüm bu işlemlerin sonrasında ortaya kullanılabilir bir web sitesi çıkar.

Web Sitemin Mobil ve Tüm Ekranlarla Uyumlu Olmasını İstiyorum. Mümkün Müdür ?

Tasarımlarımız henüz yapım aşamasındayken, aynı zamanda mobil uyumlu olmasını sağlıyoruz. Üstelik her cihazda uyumlu olma (Responsive) özelliğine de sahip oluyor. Bu sayede web siteniz ile tüm cihazlardan kullanıcılara ulaşabiliyorsunuz.

Web Sitesi Tasarım Fiyatlarını Nasıl Belirliyorsunuz ?

Tasarım konusunda talepleriniz, web sitesinin işlevsel olması ve kolay kullanılabilmesi, web sitesinde sizin istediğiniz özel tasarımlar, site içerisinde yapılacak olan programlama ve teknik altyapı çalışmaları, fiyatı belirleyen önemli unsurlardır. Tüm bu kriterleri bir araya getirerek, sizlere net bir fiyat verilebilir.

Dijital Dünyada Trendleri Yakalayın !

Doğru ve Güvenilir Bir Adım Atmanız İçin Buradayız...

[]
1 Step 1
Telefon Numaramız : 0(543) 535 15 13
veya
Bize Yazın Biz Size Ulaşalım

(isteklerinizin sağlıklı değerlendirilebilmesi için alanları eksiksiz doldurun.)

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
WhatsappTelefon