WordPress Web Tasarım

WordPress Web Tasarım Uzmanı olarak; sizlere wordpress alt yapısı ile tüm kurumsal, bireysel çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her sektörde en kaliteli şekilde wordpress destek hizmeti sunmaktayız.

WordPress Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal, Bireysel veya E-ticaret bir WordPress Web sitesinin tema kurulumu ve düzenlemesi oldukça önemlidir. WordPress alt yapılı kurulacak bir site için birbirinden farklı özelliklere sahip yüzlerce tema seçeneği bulunmaktadır. Bu temaların arasından sektörünüz için sizi yansıtacak en iyi ve seo dostu bir temanın belirlenmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması oldukça önemlidir. Sizin ve sitenizi ziyaret edecek kullanıcıların memnun kalacağı bir temayı düzenlemek hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından ihtiyaç duyduğunuz tüm temaların kurulumu ve gerekli özel düzenlemeler özenle yapılmaktadır.

%100 Mobil Uyumlu

Hızlı ve Güvenli

Tam Yönetilebilir

SEO Uyumlu Kodlama

Özel Tasarım

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı Odaklı Site (UX Design) Yapımı

Markanın hedef kitlesindeki kullanıcıların alışkanlıklarını analiz ediyor, bu alışkanlıklarına uygun web sitesini tasarlıyoruz. Tüm internet kullanıcıları için geçerli olan verilere göre geliştirmeler yapıyoruz. Bu geliştirmeler aynı zamanda SEO çalışmaları için de oldukça değerlidir. Kullanıcıların bir web sitesinde aradığı değerler:

  • Web sitesinin hızlı açılması ve sayfalar arası geçişlerin hızlı olması
  • Gereksiz sağdan soldan açılan sayfalardan (pop-up)’lardan arınmış olması
  • Site içerisindeki linklerinin sorunsuz çalışması
  • Tüm görsellerin alakalı ve olması gerektiği yerde bulunması
  • İletişim formları, harita gibi uygulamaların sorunsuz çalışması

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda sorunsuz sağlıklı çalışan (Responsive) web sitelerini tasarlamak için en yaygın yöntemlerden ikisi; duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımlarda, web site içeriği ekran boyutuna bağlı olarak dinamik şekillerde hareket eder. Uyarlamalı tasarımlarda ise web sitesi içeriği, genel ekran boyutlarıyla eşleşen boyutlarda sabit kalır. Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlı bir düzenin korunması, kullanıcının güvenini ve katılımını sağlamak için çok önemlidir.

Web siteleri ile ziyaretçilere, marka, ürünler veya hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi verme platformuna sahip oluruz. Ürünleri, hizmetleri, hikayesi, stratejileri ve kampanyalarıyla ilgili markanın tüm ayrıntılarını web sitesi üzerinden kullanıcılara gösterebiliriz. Ürünlerimizle veya hizmetlerimizle ilgilenen kişilerin artık ofislerimize, dükkanlarımıza, mağazalarımıza kadar gelmesine gerek kalmıyor. Nerede olurlarsa olsunlar, ihtiyaç duydukları anda web sitesini ziyaret edip bilgi edinebiliyorlar. Site ziyaretçilerinin markayı tanıyabilmesi ve dijital ortamda kurduğu iletişimi gerçek dünyaya taşıması için markanın kimliğini tam anlamıyla yansıtan bir yapıda, kaliteli bir web sitesi tasarımı gereklidir.
Biz de bu işin uzmanları olarak markanıza özgün web sitesini tasarlamanın garantisini veriyoruz.

Web sitesi tasarımı ile markanızın dijital iletişimini, kurumsal kimliğini ve yapılacak tüm dijital reklam çalışmalarını sağlıklı bir altyapıya oturtuyoruz. Uzmanlarla çalışmak ve dijital platformlarda güçlü adımlarla bulunmak sizin elinizde.

Sizlere yardımcı olabilmemiz için hemen
formu doldurun ve bize iletin.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right