WordPress Web Tasarım

WordPress Uzmanı olarak; sizlere wordpress alt yapısı ile tüm kurumsal, bireysel çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her sektörde en kaliteli şekilde wordpress destek hizmeti sunmaktayız.

WordPress Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal, Bireysel veya E-ticaret bir WordPress Web sitesinin tema kurulumu ve düzenlemesi oldukça önemlidir. WordPress alt yapılı kurulacak bir site için birbirinden farklı özelliklere sahip yüzlerce tema seçeneği bulunmaktadır. Bu temaların arasından sektörünüz için sizi yansıtacak en iyi ve seo dostu bir temanın belirlenmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması oldukça önemlidir. Sizin ve sitenizi ziyaret edecek kullanıcıların memnun kalacağı bir temayı düzenlemek hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından ihtiyaç duyduğunuz tüm temaların kurulumu ve gerekli özel düzenlemeler özenle yapılmaktadır.

WordPress Web Tasarım Nedir?

WordPress, son derece işlevsel bir web sitesi veya blog oluşturmak için kullanabileceğiniz bir web yazılımıdır. WordPress hem ücretsiz hem de paha biçilemez bir uygulamadır. WordPress bir blog sistemi olarak başladı, ancak o zamandan beri binlerce eklenti, widget ve tema aracılığıyla eksiksiz bir içerik yönetim sistemi ve çok daha fazlası olarak kullanılmak üzere gelişti. Temel web tasarım yazılımı, bir topluluk gönüllüleri tarafından oluşturulmuştur. Daha fazlası için hazır olduğunuzda, sitenizi hayal ettiğiniz konuma getirebilmek için binlerce eklenti ve tema mevcuttur.

%100 Mobil Uyumlu

Hızlı ve Güvenli

Tam Yönetilebilir

SEO Uyumlu Kodlama

Özel Tasarım

Kullanıcı Deneyimi

Neden WordPress Uzmanı Tercih Etmeliyim?

 

WordPress geliştiricisi, web sitesindeki hizmetler ve ürünler hakkında uygun becerilere ve anlayışa sahip olmalıdır. WordPress tarafından sağlanan farklı türde özellikler ve eklentiler kullanarak çalışmalarını gerçekleştirebilmelidirler. Çevrimiçi işiniz için en iyi WordPress geliştiricisini seçmek zor olabilir. Geliştiriciler hakkında uygun araştırma ve sorgulama ile bu görevi kolaylaştırabilirsiniz.

Web sitenizi uygun uzmanlıkla oluşturabilecekleri ve işinizden en iyi şekilde yararlanarak işinizi tanıtacakları için özel WordPress geliştiricisi seçmek çok önemlidir . Bir geliştirici seçmeye gelince, dikkat etmeniz gereken, masaya getirdiği kalitedir .

WordPress Özel Web Tasarım

Özel bir sayfa, WordPress’teki normal sayfalarınızdan farklı bir düzen kullanmanıza imkan sağlar. Pek çok WordPress sitesinde açılış sayfaları, satış sayfaları, web semineri sayfaları ve daha birçok şey için özel sayfa düzenlemeleri mevcuttur. Geçmiş yıllarda, WordPress’te özel bir sayfa oluşturmak, HTML, CSS ve PHP kullanarak kendi özel şablonunuzu kodlamak manasına geliyordu . Teknoloji hızla gelişiyor. Bu sayede wordpress web tasarım uzmanı ile hayallerinizin ötesine geçebilirsiniz.

Kurumsal WordPress Web Tasarım

Kurumsal işletmeler için arayüz ve yazılım planlamaları yapıyoruz. Sitenizi geliştirmek için müşterilerin kolay kullanabileceği, dikkat çekici bir web sitesi tasarımı hazırlıyoruz. Kullanıcıların istekleri göz önünde bulundurularak web sitenin tasarımı için işinde deneyimli wordpress geliştiricileri, yenilikçi fikirleri ile çalışmalarını sürdürüyor.

WordPress Ui-Ux Tasarım

Kullanıcı deneyimi (UX) tasarımı, kullanıcılara ilgili ve anlamlı deneyimler ve uygulamalar yaratma sürecidir. Bu; marka, tasarım, kullanım kolaylığı ve işlev yönleri dahil olmak üzere ürünü edinme ve entegre etme sürecinin tamamının tasarımını içerir.

WordPress ile bir web sitesi başlatmanın ne kadar kolay olduğunu muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Ancak bir kez özellikler ve içerik eklediğinizde işler hızla karmaşıklaşır. Aklınızda bulundurmanız gereken önemli noktalardan biri, WordPress için en iyi UX uygulamalarıdır. Kullanıcı Deneyimi (UX), işletmenizin başarısının anahtarıdır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satın alan arama motorları değil, kullanıcılardır.

WordPress Web Tasarımın Avantajları

Responsive Tasarım

Mobil, ticari web sitelerinde trafik çekmek için en iyi yer haline geldiğinden, mobil kanaldaki potansiyel alıcılara ulaşmak için duyarlı olmaları gerekir. WordPress, web sitenizin farklı cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan duyarlı bir tasarım sunar ve bunlar üzerinde çalışacak ayrı web siteleri geliştirmek için fazladan çaba harcamanıza gerek kalmaz.

Medya Yöneticisi

İçeriğinin zenginliğini artırmak için resimler, videolar ve diğer medya öğeleri WordPress web sitenize kolayca eklenebilir.

Çoklu Tema Seçeneği

Temalar, sitenin görünümüne ve gezinmesine karar verir. WordPress ile iş gereksinimlerine göre özelleştirilebilen temalarda birden fazla seçenek vardır.

Blog Yazmak için En İyisi

WordPress, ideal bir en iyi blog platformu olma ününü kazanmıştır. Web sitenizi oluşturmak için onu seçerek, varsayılan olarak içinde bir blog bulunur.

Minimum Kodlama

WordPress ile, CMS, herhangi bir zor çalışma olmadan çok şey yapmanızı sağlayan bir dizi kullanıcı dostu araçla birlikte geldiğinden, kodlama ihtiyaçları minimuma indirilir.

Topluluk Desteği

WordPress’in en ilginç ve kullanışlı yanı, sahip olduğu kapsamlı topluluk desteğidir. Platform, geliştiricilerin bu platformla web siteleri oluştururken kullanmaları için eklentiler, temalar ve yazılımlarda geniş seçenekler sunar.

SEO Dostu

Arama motorları WordPress’i sever çünkü kod basit ve temizdir, bu da sitedeki içeriği okumalarını ve dizine eklemelerini kolaylaştırır. Ek olarak, yüksek arama sıralamalarını güvence altına alabilmeleri için her sayfa için SEO bileşenlerini özelleştirmek için kontrol sağlar.

Kolay Sosyal Medya Entegrasyonu

WordPress, iş web sitelerinin sosyal kanallardan yararlanarak erişimlerini genişletmesini sağlayan kolay sosyal medya entegrasyonunun avantajını da genişletir.

W3C Uyumluluğu

W3C standartlarına uyum, web siteleri için bir zorunluluk haline geldi ve geliştirme platformu olarak WordPress’i seçerek bundan emin olabilirsiniz.

Gelişmiş Güvenlik

WordPress web sitenizi güçlendirmek kolaydır çünkü CMS yapısı, onu güvenlik cephesinde güçlendirmek için bazı güçlü eklentiler ve araçlar sunar.

WordPress ile Ne Tür Projeler Yapılır?

WordPress bir içerik yönetim sistemidir (kısaca CMS). Web sitenizi oluşturmak ve yönetmek için tercih edilmesi gereken bir araçtır. Kişisel siteler, blog siteleri, ve e-ticaret siteleri WordPress kullanımından faydalanabilmektedir.

WordPress web tasarım hizmeti ile bireysel, kurumsal veya şirketler için gereksinim duyulan işlere deneyimlerimizi katarak nitelikli hizmet sunmayı hedefliyoruz. WordPress altyapısına sahip olan internet sayfaları, günümüzün en çok rağbet gören siteleri asında yer almakta.

WordPress Kurumsal Site ve E-Ticaret Sitesi

Müşterilerimizin istekleri ve beklentileri doğrultusunda özel tasarım alternatifleri sunuyoruz.
Web sayfalarının rekabet analizlerini ve güncel ratio’larını yaparak, google algoritma uyumlarını ve temanın işlevselliği gözden geçirilerek Page Speed Değeri Arttırma çalışmaları yürütüyoruz.

Web sitelerin google, yandex, yahoo gibi arama motorları nezdinde güven duyulan bir hizmet sunduğunun en büyük araçlarından bir tanesi olan SSL Sertifikasının siteye entegrasyonu yapılmaktadır.

Farklı şirketlerden aldığınız hizmet ile ya da kendi çabalarınızla hazırladığınız WordPress ile yaşamakta olduğunuz teknik sorun, tema ve yazılımsal problemlerle ilgileniyoruz.

Web sitenizde ihtiyacınız olan yeni eklenti, modül, plugin yazılımlarınıza çözüm sunuyoruz.

Mevcut olan web siteleriniz için altyapınızı arama motoru optimizasyonu uyumlu hale getirerek yapılan hataları gideriyoruz. İsteğinize göre düzenli arama motoru optimizasyonu (SEO ) çalışmalarını devam ettiriyoruz.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

Kullanıcılara WordPress Web Tasarım Hizmetleri Konusunda Yardımcı Olmak

Yetenekli wordpress uzmanlarından oluşan ekibimiz, dünyaya göstermekten gurur duyacağınız web siteleri oluşturmak için yorulmadan çalışır. Müşteri desteğine gösterdiğimiz özen ve yaklaşım, WordPress web tasarım hizmetleri için bizi rakiplerimizden ayıran faktördür.

Temel WordPress Web Tasarım Hizmetinden Daha Fazlasını Yapıyoruz

WordPress web tasarım hizmetimiz sadece basit bir site tasarımı ile bitmiyor. Web sitenizin mobil cihazlar için optimize olması gerekiyor. Google için optimize edilmeli ve Google Analytics vb. araçlarla entegresi sağlanmalıdır. Web sitenizin size özel olaması  ve web’de en iyi olmanız için wordpress uzmanı tarafından tasarlanacaktır.

WordPress Web Tasarım Hizmetlerimizden Daha Fazlasını Alın

WordPress web tasarım hizmetlerimiz, web sitenizin tamamlanmasıyla son bulmaz. Ayrıca işiniz için sınıfının en iyisi WordPress kullanıcı destek hizmetlerini de sağlıyoruz . Güncellemeler sebebiyle meydana gelebilecek “web sitesi sorunları” ile uğraşmanıza gerek yok. Sitenizi güncel, hızlı, güvenli ve kullanılabilir durumda tutacağız.

WordPress Tasarımına Nereden Başlayacağınızdan Emin Değil Misiniz?

Tasarım sürecinizin hangi aşamasında olursanız olun, hangi WordPress web tasarım hizmetinin sizin için gerekli olduğuna karar vermeniz için yardımcı olabiliriz. Zaten bir web siteniz var mı? Hali hazırda olan web sitenizden sorunsuz geçiş sağlayabilir ve yeni tasarımlar yapabiliriz.

Güvenebileceğiniz WordPress Web Tasarım Hizmetleri

WordPress web tasarım hizmetleri işimizin kalbidir. Müşterilerimizin faydalı web siteleri oluşturmasına yardımcı olmayı seviyoruz çünkü güzel web siteleri işletmeleri kalabalığın arasından öne çıkarıyor. Alanının en iyisi WordPress hizmetimiz aynı zamanda müşteri desteği sağlayarak sitenizin de bu şekilde olmasını sağlar.

Adres
Cumhuriyet Mah. 38. Sk. No:2 Kat:2 Daire:8 Atakum / SAMSUN

Sizlere yardımcı olabilmemiz için hemen
formu doldurun ve bize iletin.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
WhatsappTelefon