Sık Sorulan Sorular

image

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siz de aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede cevaplanacaktır.

Web site, logo, katalog ve reklam gibi çalışmaların anlaşmadan önce ön çalışmasını yapıyor musunuz?

Kişi ya da kurumlarla anlaşma öncesi bir çalışma yapılmamaktadır. Her iki tarafın da mağdur olmaması açısından öncelikle teklif sunulur, fiyatta anlaşılır ve çalışmalara ondan sonra başlanmaktadır.

Anlaşma yapıldıktan sonra yaptığınız çalışmaları (web sitesi) yayınlanmadan görebilecek miyiz?

Anlaşma sonrası yapılan web sitesinin öncelikli olarak tasarımı çizilir ve müşteriye sunulur. Daha sonra bir subdomain açılarak yapılan web sitesinin yapım aşamalarını siz de anlık olarak takip edebilirsiniz. Son haline onay verildikten sonra çalışma yayına alınır ve sorunsuz şekilde teslim edilir.

Web sitesi anlaşmalarında ne kadar sürede teslim ediyorsunuz?

İstenilen projeye göre süreç uzaya bilir ya da kısalabilir. Ancak genel olarak 15(on beş) iş günü içerisinde projenizi teslim etmekteyiz.

Çalışma sonrasında desteğiniz devam ediyor mu?

Bize her şekilde ulaşabilirsiniz; telefon, whatsapp ya da e-posta. Bu şekilde iletişimi kaybetmemiş olur ve proje sonunda da sizlere desteğimizi devam ettiririz.

SEO çalışmalarınızda 1. sıra garantisi veriyor musunuz?

SEO (Arama motoru optimizasyonu) çalışmalarında hiç bir zaman 1. sıra garantisi verilmez. Eğer size kesin olarak 1. sıra garantisi veren kişi veya firmalar varsa, o kişilerle de çalışmanızı önermeyiz. Biz SEO çalışmalarında size yükselme garantisi ve web sitenize ziyaretleri arttırma garantisi veriyoruz.