Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik; Sizi hem dijital dünyada hem de kullandığınız metaryellerle fiziksel olarak imajınızı temsil eden kavram, yani sizin oluşturduğunuz markanın kimliğidir. başka bir açıklama yapmak gerekirse, firmanızın akılda kalıcı görselliğidir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı – Marka Oluşturma

Logo Nedir ?  Firma, kuruluşların ya da markaların diğer rakiplerinden ayırt edilmesini sağlayan görsel ve metinlerin sanatsal biçimde çizimi sonucu oluşturulan görsel çalışmadır.

Bir firmanın kurulduğu günden itibaren kendini temsil edecek, akıllarda yer edinmesi gereken, tanınmasını ve hatırlanmasını sağlayacak kurumsal kimliğidir. Kurumsal kimlik çalışması oluşturduğunuz markanın tanıntılmasını, kimlik kazanmasını ve kendini tanıtması adına yapılan önemli çalışmalardır. Kurumsal kimlik tasarımı ile markanızın prestijini arttırabilir bir kimlik kazandırabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Çalışmaları ile Markanızı Oluşturalım

Kurumsal kimlik çalışması markanızın imajını gösteren en önemli görsel detaydır. Size özel hazırlanacak olan, markanızı en iyi biçimde yansıtacak bütün çalışmalar profesyonel grafik ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Sizin öneri ve görüşlerinize de önem veren firmamız, yenilikçi ve modern çalışmalarını markanızla birleştirerek size kimlik kazandıracak ve hazırladığımız çalışmalar ile markanız için en güçlü görsel kimliği oluşturacaktır. Kurumsal kimlik denilince aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri profesyonel ekibimiz ile sizlere özel hazırlayabiliriz. Kurumsal kimlik çalışmalarımız için bizi arayabilir veya talep formunu doldurabilirsiniz.

Yapılan çalışmalarda gerekli gördüğünüz yerlerde renk ya da yazı tipi gibi taleplerinizi de belirterek kimliğinize yön verebilir ve düşünceleriniz doğrultusunda yeni bir kimlik oluşturabilirsiniz. Memnuniyet odaklı çalışmamız markanızı temsil edecek en iyi kimlikleri profesyonel ekibimiz ile sizlere sunmaya devam etmektedir. Sizler de profesyonel hizmetlerimiz ile kurumsal kimlik tasarımlarından yararlanabilir ve markanızı yansıtacak kimliğinizi uzman ekibimize teslim ederek imajınızı arttırabilirsiniz.

Dijital Dünyada Trendleri Yakalayın !

Doğru ve Güvenilir Bir Adım Atmanız İçin Buradayız...

[]
1 Step 1
Telefon Numaramız : 0(543) 535 15 13
veya
Bize Yazın Biz Size Ulaşalım

(isteklerinizin sağlıklı değerlendirilebilmesi için alanları eksiksiz doldurun.)

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
WhatsappTelefon