Instagram da Takipçi Arttırmanın Yolları – İpuçları

Instagram da Takipçi Arttırmanın Yolları - İpuçları

Instagram uygulamasında takipçi arttırmak için bir çok yol vardır. Profilinizdeki beğeni sayılarını ve takipçi sayınızı nasıl arttıracağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Özgün Paylaşım ve Hashtag Kullanımı

Özgün fotoğraflar paylaşıp doğru hashtaglar kullanmak. Bu şekilde yavaşta olsa bir kitleye ulaşır ve takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Ama eğer fotoğraf konusunda sıkıntı çekiyor ya da fotoğraf çekmek için yeni ve özgün fikirler bulmakta zorlanıyorsanız, bu yöntemle instagram takipçi arttırma konusunda pek fazla ilerleyemez ve bu amaç uğrunda biraz zorlanabilirsiniz.

Reklam Verme

Diğer bir yöntem de sık sık reklam çıkmaktır. Sektörünüz yada profilinizin hedef kitlesine ulaşmanız instagram sayesinde oldukça kolaydır. Profilinizi reklamlardan görüp takip etmek isteyenler illaki olacaktır. Bu sayede de takipçi sayınız artmış olacaktır.

Takibe Takip

Eğer instagram uygulamasını sık kullanıyorsanız bu kelimelere aşinasınızdır. Rakip sayfalarınızdaki takipçilere yada size hitap eden paylaşımlardaki beğenen profillere takip isteği gönderdiğiniz de mutlaka geri dönüş alırsınız. Bu yöntemle de takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bir süre sonra sizin de takip ettiklerinizin sayısı artacaktır, bu artan saıyı da yavaş yavaş düşürebilirsiniz.
Önemli Uyarı : Bu yöntemi çok sık uygulamayın yoksa instagram sayfanızı cezalandırabilir. Eğer sayfanız ceza aldıysa nasıl kurtulacağınızı diğer yazılarımızda görebilirsiniz.

Bu doğal yöntemlerin hepsini bir kenara bıraktığımız zaman açık konuşmak gerekirse doğal yollardan takipçi arttırmanın ne kadar zor olduğunun farkındayız. Çünkü günlük hayatımızın bir parçası haline gelen sosyal medya ile ilgili ufakta olsa hepimizin bir fikri var. Ve bu yolların uzun ve meşakkatli bir yol olduğundan hepimiz hemfikiriz.

Son yöntem ise takipçi satın almaktan geçiyor. Yeni bir sayfa yada sık paylaşım yapmayan bir profiliniz var ise takipçi sayınızı satın alarak arttırabilirsiniz. Instagram takipçi satın almak için piyasada oldukça fazla site vardır. Hangisine güvenip para yatıracağınız size kalmış. Ancak biraz araştırma yaparsanız fiyatların çok değişken olduğunu göreceksiniz. Bu konu da desteğimizi isterseniz biz her zaman buradayız.

WhatsappHemen Ara